Strona głównaZabawaSylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem

Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem

Sylwester bez koncertów gwiazd? Trudno wyobrazić sobie taką sytuację, gdyż co roku największe stacje telewizyjne organizują takie wydarzenia. Telewizja Polska na ostatnią noc 2022 roku szykuje koncert, który uświetnić miała Mel C, jednak artystka zrezygnowała z występu. Nie oznacza to jednak, że koncertu nie będzie – TVP ma na jej miejsce kogoś równie znanego.

Organizowany w stolicy Tatr koncert sylwestrowy Telewizji Polskiej za każdym razem przyciąga do siebie miliony widzów przed telewizorami i setki pod sceną, którzy ostatnie godziny roku chcą spędzić na zabawie i dobrej muzyce. Tę drugą zapewniają muzycy – zarówno z kraju, jak i goście zaproszeni z zagranicy.

Jakie gwiazdy występowały w przeszłości?

Przed dwoma laty taką gwiazdą był Luis Fonsi, który na scenie w Zakopane wyśpiewał swój wielki przebój Despacito, w 2021 imprezę uświetnił występ Jasona Derulo. W 2022 roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, Telewizja Polska podała informację, iż poza polskimi gwiazdami, wśród których są Viki Gabor i Sara James, pojawić się ma była członkini zespołu Spice Girls, Mel C. Jednak kilka dni później artystka za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmiła, iż nie weźmie udziału w tym wydarzeniu. Informacja ta była zaskoczeniem nie tylko dla polskich widzów. 

Sylwester jednak bez Mel C

Brytyjska wokalistka oznajmiła, iż taką decyzję podjęła ze względu na pewne kwestie, które są w rozdźwięku ze wspieranymi przez nią społecznościami. W swojej wiadomości wyraziła nadzieję, że kiedyś odwiedzi Polskę, i życzyła swoim fanom wszystkiego dobrego w nowym roku. Jej wyjaśnienie dotyczy społeczności LGBT+, którą jawnie wspiera między innymi podczas koncertów, na których pojawia się z flagą tęczy. 

Telewizja Polska również wydała oświadczenie po rezygnacji artystki, w którym to wykazała zaskoczenie decyzją, zasugerowała także, że wpływ na Mel C miały mieć internetowe komentarze, jakie otrzymywała w mediach społecznościowych. Informacja o rezygnacji pojawiła się po podpisaniu kontraktu i występie wokalistki w spocie promującym wydarzenie. 

Inna zagraniczna gwiazda

Dzień przed Sylwestrem Telewizja Polska potwierdziła wcześniejsze doniesienia, jakie pojawiły się po rezygnacji Mel C – zagraniczną gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką będzie amerykański zespół Black Eyed Peas, który w 2022 roku wydał – wraz z Shakirą i Davidem Guettą – singiel Don’t You Worry

Zespół powstał w 1995 roku w Los Angeles, a głównym nurtem, w którym tworzy, jest hip-hop. Do tej pory grupa sprzedała ponad 80 milionów płyt na całym świecie. Wśród najbardziej znanych przebojów wymienić można między innymi Where Is The Love?, I Gotta Feeling czy Don’t Phunk With My Heart. Na zakopiańskiej scenie nie pojawi się jednak Fergie, wokalistka, która występowała w nim w latach 2003-2018. W finale tegorocznej edycji amerykańskiego Mam Talent zespół wystąpił z Sarą James, która pojawi się podczas sylwestrowego koncertu – można spodziewać się, iż ponownie dojdzie między tymi artystami do współpracy przy wykonaniu przynajmniej jednej piosenki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Polecane